Aralık 16, 2016 Kapalı Yazar: Özlem KIRGEL

İş ve yaşam dünyamızda yorucu ve yoğun bir tempoda ilerliyoruz çoğu zaman. Hayatımız inanılmaz bir hızla akıp geçiyor. 

Acısıyla tatlısıyla bizi biz yapan değerlerimizle yaşama değer katmayı sürdürüyoruz.İş Zamanında, kimi keyifli kimi zorlu kimi yorgun zamanları anlatacağız. Kâh gülüp kâh hüzünlendiğimiz anları yaşayacağız.

Yaşama farklı bakmaya, yalnızca bakmayı bırakıp görmeye başladığımızda hayatın sandığımızdan sıkıcı olmadığını, daha keyifli bir hayatın mümkün olabileceğini ve şimdiye kadar birçok ayrıntının yaşamımıza inanılmaz bir değişim katabileceğini göreceğiz.

Buna inanan bizler, yaşamımızı güzelleştirecek, yaşamımızdaki anlamı çoğaltacak, iş ve yaşam dünyamızı renklendirecek keyifli bir dergiye başlamanın heyecanını duyuyoruz. İş ve yaşam dergimiz İş Zamanı ile ilk sayımıza başlıyoruz.

Dergimizde birlikte yaşadığımız; ama farkında olmadığımız insanlara ve mekânlara yer vereceğiz. Yurt içinden ve yurt dışından gezi ve haber yazılarımızla; söyleşilerimizle; İş, ekonomi, teknoloji, sanayi, moda, sanat, tarih, sağlık ve çok özel röportajlarımız İş Zamanında okurlarımızla buluşacak.

Yeni fikirlere açık olan dergimizde sizlerin de görüşlerine yer vereceğiz. Başarı öyküleriniz motivasyonumuzu kuvvetlendirecek. Sanayicinin günlüğü, genç girişim, ekonomimizin çınarları, turizm oteller vb. gibi başlıklarla yaşam dünyamıza renk katacağız.

Türkiye yanı sıra yurt dışında da yer alacak İŞ Zamanı / Work Time dergimiz küçük bir ekiple çalışmalarına başladı. Azerbaycan, Amerika, Bulgaristan, Çin, Hollanda, Fransa, Rusya, K.K.T.C., İngiltere ve Yunanistan’da yer alacak dergimiz Türkçe ve İngilizce olarak yayın hayatına başlıyor.

Heyecanla ve yüreklilikle çıktığımız yolculuğumuzun devamlı olabilmesi için destek ve katkılarınızı bekliyoruz.

Tıkla Paylaş!