ANKARA’DA MR.BELÇİKALI ÖZEL LEZZETLERİN YANI SIRA DART TURNUVASI, CANLI MÜZİK VE KARAOKE GÜNLERİNDE SİZLERİ BEKLİYOR

ANKARA’DA MR.BELÇİKALI ÖZEL LEZZETLERİN YANI SIRA DART TURNUVASI, CANLI MÜZİK VE KARAOKE GÜNLERİNDE SİZLERİ BEKLİYOR

Temmuz 5, 2021 Kapalı Yazar: Özlem KIRGEL

Ankara’da hizmet sunan Mr. Belçikalı salgın kapsamında alınan tedbirlerle yeniden konuklarına hizmet veriyor. Mr. Belçikalı’nın işletmesini yürüten Alperen Kartın ile çalışmaları hakkında sohbet ettik. Mr Belçikalı Gastro Pub Ankara’nın Çayyolu mevkîinde Alacaatlı Caddesinde Gastro Pub olarak hizmet veriyor. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümü mezunu Alperen Kartın genç girişimci işletme sahibi olarak  Mr. Belçikalı Gastro Pub’da  dünya mutfağını, özellikle Belçika’ya özgü lezzetleri, mutfak ve bar olarak konuklarına sunmakta.  Mr. Belçikalı konuklarına sunduğu eğlenceli etkinlikleriyle  Dart Turnuvası, Canlı Müzik ve Karaoke Günleri ile Ankaralıların buluşma yeri..

Farklı lezzet tutkunlarının aradığı özel yemekleri sunana Mr. Belçikalı Gastro Pub sunduğu  konsept ile sevilen bir yer.

Gastro Pub konsepti ile Belçika’ya özgü yemekler ve özel içecekler sunmakta. Mr Belçikalı Dünya mutfağının özellikle aranan lezzetli yemeklerini ve içeceklerini sunuyor. Belçikalıların kendini Belçikalı hissedenlerin özel tatlar arayanların uğrak yeri olan Mr. Belçikalı hakkında Alperen Kartın’dan bilgi aldık. Özellikle Ankara’da bir ilki başlatan yer Belçika usulü Midye Friet Mossel Belçika’daki bire bir sunumu ile servis ediliyor. Alperen Kartın, Bizim mutfağımızda hem dünya mutfağı hem de Belçika’ya has yemekler ve içecekler sunuyoruz. Mutfak olarak en çok talep gören  Friet Mossel yani Tencere Midye ürünümüz, bu ürünümüzün özelliği Belçika’dan gelmesi. Çiğ midye servis edilirken pırasa, kereviz sapı, beyaz şarap ile kaynatılıp baharatlarıyla güzel bir aroma verilerek misafirlerimize servis ediliyor. 

Bahçede eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Mr Belçikalı çeşitli organizasyon ve toplantılara ev sahipliği yapıyor. Eğlenceli etkinliklerde buluşarak keyifli zaman geçirmek isteyenlerin uğrak yeri. 

Alperen Kartın, Misafirlerimiz bizi özellikle sıcak ortam için tercih ediyor bu yönde geri dönüşler var. Bu da bizi çok memnun ediyor. Bahçemiz havadar ve yeşillik olduğu için çeşitli etkinliklerimiz mevcut. Özellikle bahar ve yaz aylarında canlı müzik etkinliklerimiz, doğum günü etkinliklerimiz olsun.. Bunun dışında evlilik teklifleri olsun,  bunun gibi çeşitli etkinliklerimiz mevcut. Hatta karaoke gecelerimiz oluyor. Genellikle Perşembe günleri oluyor. 

Özellikle aranan ve tercih edilen etkinlikler için Dart Turnuvaları çok seviliyor. 

Alperen Kartın, En Çok ravent gören etkinliğimiz Dart Turnuvası buna özlem bayağı arttı. Önümüzdeki Pazardan itibaren  Dart turnuvasını düzenlemeyi düşünüyoruz.  Dartta iddialı olanları Belçikalıya bekliyoruz. 

Müzik severler için bahçe etkinliklerinde  her hafta keyifli müzik dinletileri bekliyor.

Belçikalı’da Canlı Müzik ile eğlenceli akşamlar sürecek. Haftanın iki günü canlı müzik etkinliği düzenleyen Belçikalı’da Çarşamba ve Cuma günleri buluşma yeri. Alperen Karın, diğer hizmetlerimizde özellikle bar bölümümüz kokteyllerimiz misafirler tarafından çok talep görüyor.  Belçikalı Mojito, Suka, Long Island çok talep gören kokteyllerimizden.  Bu ürünlerimizi hem kadeh olarak hem de sürahi olarak servis ediyoruz.  Kalabalık gruplara özellikle sürahiler çok tercih ediliyor.  

Ekonomik fiyat politikasıyla her kesimden herkese hitap eden bir yer olması ile de tercih ediliyor. 

Alperen Kartın, Fiyat kalite olarak iddialı olduğumuzu düşünüyorum.   Herkese hitap eden fiyatlarımız var. yani öyle uçuk fiyatlar beklemiyor misafirlerimizi bunun için herkesi  Mr. Belçikalıya bekliyorum. Konseptimiz personelimiz ürünlerimiz gayet güzel ve kaliteli 

Alperen Kartın’a salgın kapsamında yaşanan zorluklar hakkında görüşlerini sorduk. 

Salgın süreci hakkında yaptıkları çalışmalardan bahseden  Alperen Kartın, Tabi ki biz bütün krizlere risklere karşı hazırlıklıyız. Bunun için de risk yönetimimiz var. Ama bu durum çok uç nokta oldu.  Yani böyle bir şey beklemiyorduk.  bu bütün küresel  dünyayı etkisi altına alan bir hastalık oldu. bu durumdan çıkmam zor oldu. Tedbirleri elden bırakmıyoruz. Dezenfekte işlemleri olsun,  maske kullanımı olsun, HES kodu sorgulama olsun; bu kurallara uyuyoruz. Uymaya da devam edelim ki bu virüsten kurtulalım.   

Her Pazar Dart Turnuvası için Mr. Belçikalı’da buluşuluyor. 2021 sezonda konuklar için sürpriz ödüller sunan Mr. Belçikalı keyifli bir Turnuva heyecanına ev sahipliği yapacak. 

Alperen Kartın, Özellikle önümüzdeki Pazar günleri Dart turnuvalarımız olacak. Sürpriz hediyeler oluyor kazananlara meydan okumak isteyen Belçikalıya.  

Rezervasyon için İnstagram adresinden  Mr. Belçikalı telefon numarası olarak 312 238 19 20 rezervasyon için ulaşabilirler. 

Tıkla Paylaş!